بلاگ

Image blog
مزایای تمرین EMS

🥊این روش معمولا بیشتر توسط افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که تمایل دارند تناسب اندام و فرم بدن خود را به شکلی سریع و موثر بهبود بدهند. برخی از افراد به دلیل مشغله‌های زیاد نمی‌توانند به طور منظم ورزش را دنبال کنند به همین خاطر باید روشی را مورد استفاده قرار دهند که در کمترین زمان نتیجه مثبتی را برایشان رقم بزند. به عبارتی دستگاه EMS می‌تواند به عنوان یک ابزار اثربخش برای توانبخشی به عضلات بعد از آسیب نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این تکنولوژی می‌تواند برای کسانی که مدت زمان زیادی تحرک نداشته‌اند و یا اندام متناسبی ندارند نیز مفید باشد.
در واقع این دستگاه می‌تواند به ترمیم بافت‌های آسیب دیده کمک شایانی کند. فرضا افرادی که در قسمت کمر دچار آسیب شده‌اند و حتی قادر به فعالیت‌هایی مثل پیاده روی نیستند هم می‌توانند با استفاده از روش EMS فعالیت‌های خود را مجددا شروع کنند.

🏃‍♂️تعدادی از فواید ورزش ems🏃‍♀️
هم چنین ورزشکاران می‌توانند از آن به عنوان ابزاری برای ریکاوری بعد از ورزش کردن استفاده کنند. از مزایای دیگر این روش می‌توان به درمان آسیب‌های فیزیکی اشاره کرد که بدون هیچ‌گونه فشار اضافی بر روی تاندون ها و مفاصل اعمال می شود. به این شکل مفاصل بدون هیچ آسیب اضافه ای بازسازی و ترمیم می شوند.
از دیگر فواید ورزش ای ام اس می‌توان به قابلیت از بین بردن سلولیت و ترمیم سلول های سطحی توسط دستگاه ای ام اس اشاره کرد. از طرفی قادر خواهید بود تا به اندام خود فرم دهید و بدن زیباتری داشته باشید. هم چنین به کمک این روش از بین رفتن چربی‌های زائد اندام ها را شاهد خواهید بود. چرا که این روش متابولیسم بدن را بهبود می‌بخشد.
براي رزرو پكيج هاي مورد نظر خود و مشاوره رايگان با كلينيك تندرستي اتسز تماس بگيريد.
☎️ ٣٦٤٨٤٧٣٤-٠٧١
📲 ٠٩١٧٧١٩٧٦٦٤
.

آخرین بلاگ ها
Image blog
ریکاوری بعد از ورزش چیست؟
Image blog
فواید فیزیولوژیکی یوگا
Image blog
اعتیاد به ورزش